Circus Performers, 1988
Mine de plomb sur papier.
Signée et datée 8.7.88 en bas à droite.
Titrée en bas à gauche.
Potlood op papier.
Onderaan rechts gesigneerd en gedateerd 8.7.88. Onderaan links getiteld.
36 x 48 cm