Lot n° 12

Gérard TITUS-CARMEL (né en 1942)

Résultat :
Estimation :

IX Ombres pour STC, Deuxième Ombre, 1984 Huile sur papier. Signée, datée et titrée en bas au milieu. Olieverf op papier. Onderaan in het midden gesigneerd, gedateerd en getiteld. 80 x 121,5 cm Expositions / Tentoonstelling: Viallat et Titus Carmel. Galerie Maeght-Lelong, Paris.