IX Ombres pour STC, Deuxième Ombre, 1984
Huile sur papier.
Signée, datée et titrée en bas au milieu.
Olieverf op papier.
Onderaan in het midden gesigneerd, gedateerd en getiteld.
80 x 121,5 cm
Expositions / Tentoonstelling:
Viallat et Titus Carmel. Galerie Maeght-Lelong, Paris.