CARREAUX DE TERRE CUITE CARRÉS
XIXème siècle. Dim.: 21,5 x 21,5 cm - Lot de 27 m2
Provenance: Anjou.
SQUARE TERRACOTTA TILES 19th century. Size.: 8.5 x 8.5 in. - Lot of 27 M²
Provenance: Anjou.