Lot n° 1

ARISTOTE.

Estimation :

Commentarius in Opera Moralia Aristotelis. A.M.D.G.. COPIE MANUSCRITE du XVII° siècle petit in-4° de 342 pages, veau brun RELIE A LA SUITE Commentarii in Opera Arlia Physica. COPIE MANUSCRITE de 428 pages