Ann Dancing in Sequined Dress, 2009
Computer Film.
Edition 4/4.
Signé au dos de l'écran.
Computer Film.
Editie 4/4.
Gesigneerd op de achterkant van het scherm.
125,5 x 75 x 12,5 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie Patrick De Brock, Knokke.
Collection privée, Bruxelles