Lot n° 292

JULIAN OPIE (né en 1958)

Estimation :

Ann Dancing in Sequined Dress, 2009 Computer Film. Edition 4/4. Signé au dos de l'écran. Computer Film. Editie 4/4. Gesigneerd op de achterkant van het scherm. 125,5 x 75 x 12,5 cm Provenance/Herkomst: Galerie Patrick De Brock, Knokke. Collection privée, Bruxelles