Lot n° 214

Pierre Alechinsky (né en 1927)

Estimation :

Monocle, 1975 Acrylique sur papier marouflé sur toile. Signée en bas à gauche. Contresignée, titrée et datée au dos. Acrylverf op papier, gemaroufleerd op doek. Gesigneerd onderaan rechts Gesigneerd, getiteld en gedateerd op de achterkant. 100 x 77 cm Provenance/Herkomst: Galerie Kunstforum, Schelderode. Collection privée, Bruxelles. Un certificat de l'artiste en date 21.06.1985 sera remis à l'acquéreur. Een certificaat van de kunstenaar, gedateerd 21.06.1985 wordt aan het lot toegevoegd