Monocle, 1975
Acrylique sur papier marouflé sur toile.
Signée en bas à gauche.
Contresignée, titrée et datée au dos.
Acrylverf op papier, gemaroufleerd op doek.
Gesigneerd onderaan rechts
Gesigneerd, getiteld en gedateerd op de achterkant.
100 x 77 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie Kunstforum, Schelderode.
Collection privée, Bruxelles.
Un certificat de l'artiste en date 21.06.1985 sera remis à l'acquéreur.
Een certificaat van de kunstenaar, gedateerd 21.06.1985 wordt aan het lot toegevoegd