Lot n° 129

Sofie MULLER (née 1974)

Estimation :

Shemale, 2005 Sculpture en bronze patiné. Signé, daté et numérotée 1/5. Sculptuur in gepatineerd brons. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 1/5. Een certificaat wordt aan het lot toegevoegd. 133 x 30 cm Provenance/Herkomst. Geukens & De Vil Galerie, Anvers. Un certificat sera remis à l'acquéreur.