Shemale, 2005
Sculpture en bronze patiné.
Signé, daté et numérotée 1/5.
Sculptuur in gepatineerd brons.
Gesigneerd, gedateerd en genummerd 1/5.
Een certificaat wordt aan het lot toegevoegd.
133 x 30 cm
Provenance/Herkomst.
Geukens & De Vil Galerie, Anvers.
Un certificat sera remis à l'acquéreur.