Lot n° 16

Bjorn Winblad (1918-2006)

Estimation :

Grand plat Céramique émaillée. Signé et daté. Schotel Geëmailleerd keramiek. Gesigneerd en gedateerd. 1971. H.7 cm L.74 cm P.64 cm