Lot n° 32

ALEXEY BRODOVITCH (1898-1971)

Estimation :

Le trapéziste, 1928. Linogravure. Signée, datée, dédicacée à son frère Nicolas et numérotée 7/20 Linosnede. Gesigneerd, gedateerd, toegewijd aan zijn broer en genummerd 7/20 28 x 24 cm. Encadrée.