Offertoire, 1878.
Eau-forte et pointe sèche rehaussée. Datée 78 dans la planche.
Ets met droge naald, verhoogd, gedateerd 78 in de plaat.
14 x 19,1 cm.
Encadrée.
Rouir n°527