Atmosphère Chromoplastique rouge, 1970
Bois peint et relief.
Signé et numéroté 22/100 au dos.
Editions Denise René, Paris
Beschilderd hout in reliëf.
Gesigneerd en genummerd 22/100 op de achterkant. Uitgeverij Denise René, Parijs.
50 x 50 x 4,5 cm
Provenance/Herkomst:
Collection privée, Belgique.