Where is the Magic, 2000.
Lithographie.
Signé et Numérotée 27/50.
Edition Bruno Robbe, Belgique
Lithografie.
Gesigneerd en genummerd 27/50.
Editie Bruno Robbe, België
76 x 56 cm