Cobra, 1995
Edition à tirage limité dans un coffret comprenant 5 estampes de Alechinsky, Corneille, Österlin, Pedersen et Vandercam Signées et numérotées 14/99 sur chacune des planches
Uitgave in beperkte oplage in een doos. Bevat 5 etsen van Alechinsky, Corneille, Österlin, Pedersen en Vandercam Gesigneerd en genummerd 14/99 op elke blad
67 x 52 cm