Lot n° 35

Estimation :

Cobra, 1995 Edition à tirage limité dans un coffret comprenant 5 estampes de Alechinsky, Corneille, Österlin, Pedersen et Vandercam Signées et numérotées 14/99 sur chacune des planches Uitgave in beperkte oplage in een doos. Bevat 5 etsen van Alechinsky, Corneille, Österlin, Pedersen en Vandercam Gesigneerd en genummerd 14/99 op elke blad 67 x 52 cm