L'ange endormi (Orphée)
Bronze à patine noire
Signé sur la base
Cachet Fonderie Verbeyst, Bruxelles
Bronsmet zwarte patina
Gesigneerd op de voet
Stempel Verbeyst Fonderie, Bruxelles
50 x 25 x 20 cm