MONTHOLON (Jean de). Eduentis in diuni & utriusc humani iuris Promptuariu, ad suos unice sibi dilectos fratrae, Francisum Pontificiae. S.l.n.d.,(vers 1610) petit in-folio veau brun, tranches mouchetées
Restaurations anciennes. Tome premier seul