THRUSTON, Malachi. De Respirationis usu primario... Lot 48
Résultat :
Estimation :
THRUSTON, Malachi. De Respirationis usu primario Diatriba...Accedunt Animadversiones à Cl. Viro in enadem conscriptae, unà cum Responsionibus Auctoris, Leiden (Cornelius Drieyhuysen & Felix Lopez de Haro), 1671. Pp. [xii] + 165 + [viii].? relié avec MAYOW, John. Tractatus duo, quorum prior agit de Respiratione : alter de Rachitide, Leiden (Cornelius Drieyhuysen & Felix Lopez de Haro), 1671. Pp. [ii] + 57 avec 2 pl. gravées.?Gr in-12°, pl. veau, usures, dos à nerfs doré, passé.