Hensy, 1912
Pastel sur papier
Signé, daté et situé en bas à droite
Pastel op papier
Rechts onderaan getekend, gedateerd en gesitueerd
30 x 37 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie Georges Giroux
Collection privée/Prive Collectie