Lot n° 46

Frans Smeers (1873-1960)

Estimation :

Hensy, 1912 Pastel sur papier Signé, daté et situé en bas à droite Pastel op papier Rechts onderaan getekend, gedateerd en gesitueerd 30 x 37 cm Provenance/Herkomst: Galerie Georges Giroux Collection privée/Prive Collectie