Lot n° 38

GEORGES LEMMEN (1865-1916)

Estimation :

Nu accoudé, 1908 Huile, pastel et crayon gras sur carton Cachet d'atelier et daté en bas à gauche Olie, pastel en vet potlood op karton Een stempel en een datum links onderaan 32 x 40 cm On y joint une esquisse au crayon et à la sanguine de l'oeuvre. Een schets in potlood en sanguine wordt toegevoegd. Provenance/Herkomst: Collection privée/Prive Collectie