Nu accoudé, 1908
Huile, pastel et crayon gras sur carton
Cachet d'atelier et daté en bas à gauche
Olie, pastel en vet potlood op karton
Een stempel en een datum links onderaan
32 x 40 cm
On y joint une esquisse au crayon et à la sanguine de l'oeuvre.
Een schets in potlood en sanguine wordt toegevoegd.
Provenance/Herkomst:
Collection privée/Prive Collectie