Lot n° 33

Floris JESPERS (1889-1965)

Estimation :

Africaines Huile sur panneau Signée en bas à droite Olie op paneel Links onderaan getekend 139 x 98 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/Prive Collectie