Sac du soir en cotte de maille d'or jaune 18 karats. Bordure arrondie à décor de feuilles de lotus. Deux cabochons d'émeraude au fermoir . Signé, numéroté et poinçon de Maître. Dans son écrin. Poids : 232 g. Dimensions : 15 x 12 cm Damestasje in gevlochten 18 kt-gouddraad. De afgeronde boord is versierd met lotusbladeren. Twee cabochon smaragden op de sluiting. Gesigneerd, genummerd en meesterwerk. In het oorspronkelijke schrijn.