Lot n° 65

Hatami

Estimation :

Mademoiselle Gabrielle Coco Chanel, Paris, rue Cambon, 1965 Tirage argentique Vintage Signé, titré et daté au feutre noir au verso Parfait état de conservation Zilverprint Vintage Gesigneerd, getiteld en gedateerd met zwarte viltstift op de achterkant In perfecte staat H_ 38. 2 cm L_26 cm