Lot n° 57

Bruce Bernard

Résultat :
Estimation :

Francis Bacon in his studio, 1983 Cibachrome de 1998 Signé, titré, numéroté et daté sur étiquette au verso 14/25 Tampon de signature de Bruce Bernard au verso Parfait état de conservation Cibachroom uit 1998 Gesigneerd, getiteld, genummerd en gedateerd op etiket op de achterkant 14/25 Stempel van de kunstenaar In perfecte staat H_ 50 cm L_ 40.5 cm