Max Ernst, New York City, 1942 Tirage argentique postérieur Signé, titré et daté au crayon au recto Tampon de signature de Arnold Newman au verso Parfait état de conservation Latere zilverprint Gesigneerd, getiteld en gedateerd in potlood aan de voorkant Handtekeningstempel aan de achterkant In perfecte staat H_ 35.7 cm L_ 27.9 cm