Lot n° 21

Gjon Mili

Résultat :
Estimation :

Picasso's Signature, 1949 Vintage Signé, titré et daté au crayon au verso Tampon de provenance et annotation au verso : collection Richard Chenaci, p. 15 Bon état de conservation Zilverprint gemaakt vóór 1980 Gesigneerd, getiteld en gedateerd in potlood op de achterkant Herkomststempel en annotatie op de achterkant: collectie Richard Chenaci, p. 15 In zeer goede staat Zilverprint van vóór 1980 H_ 18 cm x L_ 20 cm