Suite de deux vases Cristal. L'un signé à la pointe Tapio Wirkkala, l'autre porte le monogramma TW. Reeks van twee vazen. Kristal. Getekend Tapio Wirkkala op de eerste, monogram TW op de tweede. Ed. Iittala. H.24 cm/H.17 cm