Rerum quotidianarum libri tres. In quibus plerique tum Iuris utriusque, tum variorum auctorum loci vel illustrantur, vel emendantur, multa etiam adantiquitatis studium pertinentia tractantur. Parisiis, Apud Ambrosium Drovart, 1600. In-8; vélin surjeté de l'époque. Dos lisse. 6 ff.nch.,124 ff. ch. Et 6 ff. n.ch (index et errata) [*6 A-Q8 R2]. Ex-libris manuscrit découpé sur le titre. [USTC 199328 indique que le f.R2 est blanc alors que c'est un f. d'errata] (167)