Frontispice pour la partition de l'opéra "Armor" de Silvio Lazzari, 1897 Fusain, craie blanche et pastel sur papier Monogrammé et daté en bas à gauche Houtskool, wit krijt en pastel op papier Links onderaan gemonogrammeerd en gedateerd 39,5 x 23,5 cmProvenance/ Herkomst: The Picadilly Gallery, Londres Collection privée/ Prive collectie Exposition / Tentoonstelling: Frankfurter Kunstverein, Pastelle und Zeichnungen des Belgischen Symbolismus, 7/05-24/07/1988