Ex gestis romanorum cum pluribus applicatis hystorijs de virtutibus & vicijs mystice ad intellectum transsumptis recollectorij finis Anno nostre salutis. 1511. In-16 carré, veau estampé de l'époque; dos à nerfs. Clx ff. lettrés et 11 ff. n.ch. de table. [A-X8; Y3]. Impression gothique sur 2 colonnes. Manque le f. A1 (titre) et Y4 (blanc). Important manque aux coiffes. Trous de vers sur les plats