Le phare d'Ostende, 1952 Huile sur toile Cachet de la signature au dos Olie op doek Stempel van de handtekening van de kunstenaar achteraan 90 x 110 cm Bibliographie/ Bibliografie: Robert L. Delevoye, Jean Brusselmans, Catalogue raisonné, n°641, p.418 Provenance / Herkomst: Collection Armand Brusselmans, Dilbeek