Les mouettes, 1949 Huile sur toile Signée et datée en bas à gauche Cachet de la signature au dos Olie op doek Links onderaan gesigneerd en gedateerd Stempel van de handtekening van de kunstenaar achteraan 122 x 112 cm Bibliographie/ Bibliografie: Robert L. Delevoye, Jean Brusselmans, Catalogue raisonné, n°579, p.405 Provenance / Herkomst: Collection Armand Brusselmans, Dilbeek