Portrait de Madame Wolff, 1914 Fusain et pastel sur papier Dédicacé à José Wolff Signé et daté 13 septembre 1914 en bas à droite Houtskool en pastel op papier Toegewijd aan José Wolff Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd 13 september 1914 36 x 27 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie