Hiver au bois, 1939 Médiobrome Signé et daté en bas à gauche Annotations manuscrites de l'artiste au dos Mediobrome Links onderaan gesigneerd en gedateerd Schriftelijke annotaties achteraan 29 x 38,2 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie