Lot n° 33

Léonard Misonne (1870-1943)

Estimation :

Hiver au bois, 1939 Médiobrome Signé et daté en bas à gauche Annotations manuscrites de l'artiste au dos Mediobrome Links onderaan gesigneerd en gedateerd Schriftelijke annotaties achteraan 29 x 38,2 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Prive collectie