Personnages, 1922 Encre de Chine sur papier Signée et datée en bas à droite Oost Indische inkt op papier Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd 33 x 24,5 cm Provenance / Herkomst: Ancienne collection Jo Delahaut Collection privée / Prive collectie, Bruxelles