Lot n° 45

Jean Jacques BUGAT, né en 1948

Résultat :
Estimation :

Sharon Tate, Vogue Tirage baryté. Signé dans la marge sous la photo. Titré, signé et numéroté 10/30. Cachet du photographe au dos. Analoge fotoafdruk op aluminium. Getekend op het kader onder de foto. Getekend, getiteld en genummerd 10/30. Stempel van de fotograaf achteraan. 51x51 cm