Lot n° 33

Patrick SICCOLI, né en 1955

Résultat :
Estimation :

Jack Nicolson, Londres, janvier, 1980 Tirage baryté. Signé dans la marge sous la photo. Titré, signé et numéroté 2 / 30. Cachet du photographe au dos. Analoge fotoafdruk op barytpapier. Getekend op het kader onder de foto. Getekend, getiteld en genummerd 2 / 30. Stempel van de fotograaf achteraan. 38x59 cm