Gérard Depardieu, 1970
Tirage baryté. Timbre sec du photographe. Titré, signé et numéroté 11 / 20. Cachet du photographe au dos. Analoge fotoafdruk op barytpapier. Droogstempel van de fotograaf. Getekend, getiteld en genummerd 11 / 20. Stempel van de fotograaf achteraan.
52x34,5 cm