Lot n° 24

DAVID LEFRANC

Résultat :
Estimation :

Iggy pop Belfort, 1965 Tirage argentique contrecollé sur aluminium. Signé dans la marge sous la photo. Titré, signé et numéroté 10 / 20. Cachet du photographe au dos. Analoge fotoafdruk op aluminium. Getekend op het kader onder de foto. Getekend, getiteld en genummerd Stempel van de fotograaf achteraan. 60x60 cm