Lot n° 26

Pierre Yves TREMOIS (né en 1921)

Résultat :
Estimation :

MONSTRUM AMANS, 1977 Bronze à patine doré Signé, daté ?77 et numéroté 2/ 8 sur le côté droit Titré sur la partie supérieure de la face Brons met gouden patine Getekend, gedateerd ?77 en genummerd 2/8 aan de rechterzijde Een adellijke titel op het bovenste deel van de voorkant Hauteur: 13,5 cm Largeur: 14 cm Profondeur: 24 cm