Taureau et son danseur Terre cuite emaillée. Signée R.Gauguin et daté 1935. Edition Bing & Grondhal. Stier Geëmailleerde terracotta. Gesigneerd R.Gauguin en gedateerd 1935. Editie Bing & Grondhal. H.38 cm L.50 cm P.25 cm