Fantomas, 2006 Peinture glycérophtalique et encre de chine sur papier. Signée et datée en bas au milieu. Op olie gebaseerde verf en Chinese inkt op papier. Onderaan in het midden gesigneerd en gedateerd 35,2 x 31,2 cm Provenance / Herkomst: Galerie Louis Carré, Paris