Lot n° 47

Georges Collignon (1923-2002)

Estimation :

Sans titre, 1967 Huile sur toile Signée et datée en bas à gauche Olie op doek Links onderaan gesigneerd en gedateerd 162 x 96,5 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/ Prive Collectie