Lot n° 35

Joseph Lacasse (1894-1975)

Résultat :
Estimation :

Composition, 1848 Huile sur panneau Signée et datée en bas à gauche Olie op paneel Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd 36 x 28 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/ Prive Collectie