Carrier fumant sa pipe, 1912-1913 Huile sur toile Signée et datée en bas à droite Signée, datée et titrée au dos Olie op doek Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd Achteraan gesigneerd, gedateerd en getiteld 49 x 60 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/ Prive Collectie