Nus féminins Lot de 32 dessins à l'encre, aquarelle ou crayon sur papier, la plupart étant signés ou monogrammés R.M. Dimensions maximums: 47 x 31 cm Naakte vrouwen. Lot van 32 tekeningen met inkt, aquarellen of potlood op papier. De meeste zijn gesigneerd of gemonogrameerd