Salvator Dali & Amanda Lear Tirage argentique baryté. Signé, numéroté 3/30 dans la marge sous la photo. Titré, daté, signé, numéroté 3/30 et cachet du photographe au dos. Analoge fotoafdruk op barytpapier. Getekend en genummerd 3/30 in het kader onder de foto. Getiteld, gedateerd, getekend en genummerd 3/30 en stempel van de fotograaf achteraan. 60 x 80cm // 50 x 70cm