Composition, Anvers 1960 Huile sur toile et cordage Signée, datée et située au dos Olieverf en touw op doek Achteraan getekend, gedateerd en gesitueerd 100 x 80 cm Exposition / Tentoonstelling: 50ste Nationaal Salon van Schone Kunsten te Gent