Lot n° 27

AMÉDÉE CORTIER (1921-1976)

Estimation :

Rood-Zwart, 1970 Acrylique sur papier Signée en bas à droite Acrylverf op papier Gedateerd rechts onderaan 60 x 45 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Privé Collectie Bibliographie / Bibliografie: Amédée Cortier, catalogue raisonnée, Ludion, n°400 p. 194