Liggend naakt (Nu allongé) Gouache, pastel et fusain sur papier Signé en bas à droite Gouache, pastel en houtkool op papier Getekend rechts onderaan 113,5 x 147,5 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / Privé Collectie