SAINT CYPRIEN Sancti Caeilii Cypriani episcopi carthaginensis et martyris opera omnia. Ad M.S.S. codices recognita & illustrata studio av labore Stephani Baluzii tutelensis (...). Editio secunda veneta. Venise, Hieronymi Dorigoni, 1758. Un volume in-folio, plein vélin, dos lisse (reliure de l'époque). Coiffe abîmée, coins usés. Petit travail de ver sur les contreplats. Ex-libris de bibliothèque