Incunable / AQUIN. - Celeberrimi theologie magistri nec no[n] sacri eloquij preconis fratris Roberti ep[iscop]i Aquin[atis?] ordinis mino[rum] professoris sermo[n]es quadragesimales, de aduentu, [et] de timore iudicio[rum] dei: cu[m] quibusdam alijs annexis feliciter expliciunt. Venise: Franciscus Renner de Hailbrun, 1479. In-8; mouton retourne ancien. Pars I- 112 ff. n. ch. dt un blanc. [A a O8]. Pars II- 24 ff. n.ch. []. Pars III- 76 ff. n.ch.[aa a hh8 et ii12]. Impression gothique sur deux colonnes. Lettrines a l'encre rouge et bleue. Texte rubrique. Annotations manuscrites en marges. Reliure endommagee mais bon exemplaire.